Používáním tohoto webu souhlasím s využitím cookies pro účely použití sociálních sítí a sledování oblíbenosti příspěvků. Více informací o cookies zde.
V pořádku

David Spáčil Photography

Dobrý den, jmenuji se David Spáčil a fotografie je jedním z mých největších koníčků. Už od doby, co jsem byl hodně malý, mě můj dědeček brával ven fotit a focení mi od té doby přirostlo k srdci natolik, že jsem se ho ani po mnoha letech nevzdal.

To bylo jen tak na úvod... Předpokládám, že moje osobní historky nikoho nezajímají. Konec konců by na mém fotografickém portfoliu za mne měly mluvit hlavně mé fotky, že? Pravda, proto jsem jim nechal místo na úvodní stránce a sem, do části o autorovi, kterou nikdy nikdo nečte, se potřebuji jenom rozepsat.

No nic... Tak tedy k věci. Něco o mně: Jsem studentem Církevního gymnázia Německého řádu v Olomouci a plánuji ve studiu pokračovat na PřF UP. Mými koníčky jsou nejvíce focení, psaní webových stránek a aplikací (ano, tenhle web je moje dílo), čtení, poslech hudby a sem tam i nějaký ten sport jako kolo nebo in-liny. Lze mne najít na mnoha (a)sociálních sítích, jako Instagram, Facebook, Google+ (kde jsem trochu méně aktivní, než jinde), Twitter (kde nejsem aktivní vůbec) a dalších.

Nejraději fotím přírodu (ať už fotky zvířat nebo makra rostlin), krajiny a portréty.

A s čím vlastně fotím? Zrcadlovkou Canon EOS 450D s mým nej objektivem pevnou padesátkou.

Záběr na mě, jak řeším problém s foťákem na Kopečku